چگونه رتبه الکسای خود را بهتر کنیم؟

الکسا چیست؟

الکسا یک شرکت بزرگ محسوب می شود که به بررسی اطلاعات و ترافیک انتقالی وب می پردازد. اطلاعاتی که الکسا بدست می آورد اکثرا وابسته به تعداد بازدید های صفحات وب سایت ها بستگی دارد و همچنین مواردی چون تعداد بازدیدکننده های یکتا، لینک دهی خارجی، سرعت وب سایت و…

در واقع رتبه ی الکسا را می توان مستقیما وابسته به سطح ترافیک دریافتی از کاربران بازدیدکننده که دارای ویجت و یا نوارابزار الکسا روی مرورگر و یا در وب سایت هستند دانست.

 

تصویر چگونه رتبه الکسای خود را بهتر کنیم؟

چگونه ایمیل مارکتینگ کنیم ؟

امروزه ارسال ایمیل تبلیغاتی بسیار ساده می باشد و با داشتن یک سرور مجازی و نرم افزار ایمیل مارکتینگ و استفاده از پروتکل SMTP به سادگی می توان اقدام به ارسال ایمیل تبلیغاتی یا به اصطلاح ایمیل مارکتینگ نمود اما در این بین نیز سیستم های ضد اسپیم (Anti-Spam) نیز بی کار نشسته اند و مرتبا و به صورت خودکار اقدام به مسدود سازی ایمیل های ارسالی و در نهایت سرور های ارسال ایمیل تبلیغاتی یا اسپم می نمایند. حال در این بین نیز ارسال ایمیل تبلیغاتی یک نیاز است و می بایست با شناخت راه حل های موجود اقدام به ارسال ایمیل تبلیغاتی نمود.
 
 
 
چگونه ایمیل مارکتینگ کنیم ؟
 
 
 

نکاتی برای افزایش بازدهی طراحی وب سایت

اگر مایل هستید طراحی وب سایت خود را انجام دهید و یا وب سایتی دارید که در رتبه های بالای نتایج جستجوی گوگل دیده نمی شود، وقت اصلاحات و یا در نظر گرفتن نکاتی در جهت بهبود طراحی سایت ضروری می باشد:

 

طراحی سایت و سئو

راهنمای انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای افزایش رتبه سایت

کلمات کلیدی را دقیقا مرتبط با سایت و موضوع تبلیغتان انتخاب کنید
تبلیغ با استفاده از کلمات کلیدی نا مرتبط اصلا توصیه نمی شود زیرا تنها باعث افزایش هزینه شما می گردد و نتیجه ای در بر ندارد.
 

نکاتی درباره الگوریتم جدید پنگوئن گوگل 3

17 ام اکتبر 2014 (25 مهر 93) روزی مهم برای سئوکاران، وبمستران و صاحبان کسب و کار بود. پنگوئن که تمام سال منتظرش بودیم به مرحله اجرا رسید. گری ایلز از شرکت گوگل در کنفرانس SME اعلام کرد که پنگوئن قریب الوقوع است که می تواند به صورت الگوریتمی جدید یا ماجراجویی جالب برای وبمستران باشد. بنابراین ما بیش از پیش منتظر رسیدن پنگوئن 3 بودیم.

 

آخرین الگوریتم گوگل,الگوریتم جدید گوگل,الگوریتم جستجوی گوگل

صفحه1 از2